HAMMER Horizon LTE (Black) Dual SIM 2.8" IPS TFT 240x320/128MB/64MB RAM/microSDXC/LTE | Hammer
- TootjadHammer
- Mudel: TEL001048
- Saadavus: 5
-
103€
HAMMER Horizon LTE (Black) Dual SIM 2.8" IPS TFT 240x320/128MB/64MB RAM/microSDXC/LTE | Hammer
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.29 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Net weight | 0.19 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3448 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Hammer |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hammer horizon lte black dual sim 28 ips tft 240x320128mb64mb rammicrosdxclte hammer, tel001048, hammer, nuputelefonid




